引き合い
日本語
PSM1F-152M-10B
  • 部品型番
    PSM1F-152M-10B
  • 説明
    FILTER LC(PI) 1500PF SMD
  • 価値観
    C = 1500pF
  • サイズ/寸法
    0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
  • パッケージング
    Bulk
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
  • 高さ
    0.118" (3.00mm)
  • 詳細な説明
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 10A 3-PSM
  • 現在
    10A