引き合い
日本語
4921245DN-19KEY-1U-SW絵ASSMANN WSW Components
DN-19KEY-1U-SW
  • 部品型番
    DN-19KEY-1U-SW
  • 説明
    LOCKABLE KEYBOARD SHELF 19" 1U
  • ECADモデル
  • 重量
    14 lbs (6.4kg)
  • 換気
    Non-Vented
  • タイプ
    Shelf, Keyboard, Sliding
  • サイズ/寸法
    15.750" L x 19.000" W x 1.730" H (400.05mm x 482.60mm x 43.94mm)
  • 配送情報
    Shipped from Digi-Key
  • シリーズ
    Digitus®
  • 水分感受性レベル(MSL)
    1 (Unlimited)
  • 材料
    Metal, Steel
    Lead free / RoHS Compliant
  • 併用/関連製品
    Digitus® Cabinets
  • 特徴
    Locks
  • 詳細な説明
    Metal, Steel Shelf, Keyboard, Sliding 15.750" L x 19.000" W x 1.730" H (400.05mm x 482.60mm x 43.94mm) Black