引き合い
日本語
5638633520T20DA19M2000絵CTS Electronic Components
520T20DA19M2000
  • 部品型番
    520T20DA19M2000
  • 説明
    OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
  • ECADモデル
  • 電源電圧 -
    2.8V
  • タイプ
    VCTCXO
  • サイズ/寸法
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • 運転温度
    -30°C ~ 85°C
  • 高さ - 着席(最大)
    0.032" (0.80mm)
  • 関数
  • 周波数安定性
    ±2ppm
  • 周波数
    19.2MHz
  • 詳細な説明
    19.2MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
  • 電流 - 供給(最大)
    2mA