引き合い
日本語
DAMA26SNMBK52
  • 部品型番
    DAMA26SNMBK52
  • 説明
    CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
  • シェル素材、仕上げ
    Brass, Gold Plated
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • 保護等級
  • ハウジング材質
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • 詳細な説明
    26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • 定格電流
    7.5A