引き合い
日本語
DAMK11W1S
  • 部品型番
    DAMK11W1S
  • 説明
    CONN D-SUB RCPT 11POS
    2 (DA, A) - 11C1, 11W1
  • シェル素材、仕上げ
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • シリーズ
    Combo D®, D*M
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
  • ポジション数
    11 (10 + 1 Coax or Power)
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • フランジ特長
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • 特徴
    Shielded
  • 詳細な説明
    11 (10 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • 定格電流
    7.5A