引き合い
日本語
DAMM15PSNMBK52
  • 部品型番
    DAMM15PSNMBK52
  • 説明
    CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • 終了
    Solder
  • シェル素材、仕上げ
    Brass, Gold Plated
  • 運転温度
    -55°C ~ 150°C
  • 装着タイプ
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • 特徴
    Mounting Brackets
  • 詳細な説明
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • 定格電流
    7.5A