引き合い
日本語
973611
DAMM15SMF225
  • 部品型番
    DAMM15SMF225
  • 説明
    CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
  • 終了
    Solder
  • シェル素材、仕上げ
    Stainless Steel
  • 他の名前
    IDAMM15SMF225
  • 運転温度
    -55°C ~ 150°C
  • 装着タイプ
    Panel Mount, Through Hole
  • 詳細な説明
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • 定格電流
    7.5A