引き合い
日本語
DCMM37PMA101
  • 部品型番
    DCMM37PMA101
  • 説明
    CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
  • 終了
    Solder
  • シェル素材、仕上げ
    Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • 他の名前
    IDCMM37PMA101
  • 運転温度
    -55°C ~ 150°C
  • 装着タイプ
    Panel Mount, Through Hole
  • 詳細な説明
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • 定格電流
    7.5A