引き合い
日本語
DCMMD37PK
  • 部品型番
    DCMMD37PK
  • 説明
    CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • 終了
    Solder
  • シェルサイズ、コネクタレイアウト
    4 (DC, C)
  • シェル素材、仕上げ
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • シリーズ
    24308-Style, D*MM
  • 運転温度
    -55°C ~ 150°C
  • ポジション数
    37
  • 装着タイプ
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • フランジ特長
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • 特徴
    Mounting Brackets
  • 詳細な説明
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • 定格電流
    7.5A