引き合い
日本語
DDMAMR50S
  • 部品型番
    DDMAMR50S
  • 説明
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
    5 (DD, D)
  • シェル素材、仕上げ
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • 運転温度
    -55°C ~ 150°C
  • 行数
    3
  • ポジション数
    50
  • 詳細な説明
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • 定格電流
    7.5A