引き合い
日本語
879918
DL2-96P65C
引き合い
在庫あり
1+
オンライン問い合わせ
規格
  • 部品型番
    DL2-96P65C
  • 説明
    DL2-96P W/ 320-0021-006
  • シリーズ
    DL
  • ピッチ
    0.100" (2.54mm)
  • パッケージング
    Bulk
  • 行数
    8
  • ポジション数
    96
  • 注意
    Contacts Not Included
  • 装着タイプ
    Panel Mount
  • メーカーの標準リードタイム
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • 特徴
    Actuating Camshaft, Zero Insertion Force (ZIF)
  • 詳細な説明
    96 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Black Panel Mount