引き合い
日本語
703172
KPT01P18-32SW
  • 部品型番
    KPT01P18-32SW
  • 説明
    CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
  • ECADモデル
  • 定格電圧
    600VAC, 850VDC
  • シェルサイズ - インサート
    18-32
  • 他の名前
    IKPT01P18-32SW
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
  • ポジション数
    32
  • 保護等級
    Environment Resistant
  • 特徴
    Potted
  • 詳細な説明
    32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • 定格電流
    7.5A