引き合い
日本語
KPT06F20-39SW
  • 部品型番
    KPT06F20-39SW
  • 説明
    CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP
  • ECADモデル
  • 定格電圧
    600VAC, 850VDC
  • シェルサイズ - インサート
    20-39
  • 他の名前
    IKPT06F20-39SW
    KPT06F2039SW
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
  • ポジション数
    39
  • 保護等級
    Environment Resistant
  • 詳細な説明
    39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • 定格電流
    7.5A, 13A