引き合い
日本語
415124
MDVB1-37PS
  • 部品型番
    MDVB1-37PS
  • 説明
    CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
  • ECADモデル
  • 針金ゲージ
    24-32 AWG
  • 定格電圧
  • 終了
    Solder Cup
  • 運転温度
    -65°C ~ 125°C
  • ポジション数
    37
    13 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • 詳細な説明
    37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
  • 定格電流
    3A