引き合い
日本語
1113B500
  • 部品型番
    1113B500
  • 説明
    TRIMMER 50 OHM 0.75W SLD HK TOP
  • ECADモデル
  • 公差
    ±10%
  • 結線スタイル
    Solder Hook
  • 温度係数
    ±50ppm/°C
  • サイズ/寸法
    Round - 0.531" Dia x 0.630" H (13.50mm x 16.00mm)
  • シリーズ
    1113
  • 抵抗物質
    Wirewound
  • パネルのモード
    50 Ohms
  • 電力(ワット)
    0.75W, 3/4W
  • パッケージング
    Tube
  • 巻数
    1
  • 装着タイプ
    Panel Mount
  • 詳細な説明
    50 Ohms 0.75W, 3/4W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment