引き合い
日本語
2987820DP4RSB60E40B絵Crydom
DP4RSB60E40B
  • 部品型番
    DP4RSB60E40B
  • 説明
    RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
  • ECADモデル
  • 電圧 - 負荷
    1 ~ 48 V
  • 電圧 - 入力
    18 ~ 32VDC
  • 負荷電流
    40A
    Lead free / RoHS Compliant
  • 回路
    SPST-NO (1 Form A)
DP4RSB60E40B5
DP4RSB60E40B5