引き合い
日本語
1358809AMD-24V080W3CA絵Delta Electronics
AMD-24V080W3CA
  • 部品型番
    AMD-24V080W3CA
  • 説明
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 80W
  • ECADモデル
  • 重量
    1.2 lbs (544.3g)
  • 電圧 - 出力
    24V
  • 電圧 - 入力
    90 ~ 264 VAC
  • サイズ/寸法
    5.91" L x 2.76" W x 1.97" H (150.0mm x 70.0mm x 50.0mm)
  • シリーズ
    AMD (80W)
  • リージョン活用
    International
  • 電力(ワット)
    79W
  • 偏光
  • 出力コネクタ
    DIN, 5 Pin
  • 他の名前
  • 運転温度
    0°C ~ 40°C
  • 無負荷消費電力
    500mW (Max)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 入力タイプ
    Cord (Sold Separately)
  • 入力コネクタ
    IEC 320-C14
  • Desktop (Class I)
  • 効率
    Level V
  • 詳細な説明
    24V 79W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
  • 電流 - 出力(最大)
    3.3A
  • コー​​ド長
    59" (1.50m)