引き合い
日本語
791589DRP024V240W3AA絵Delta Electronics
DRP024V240W3AA
  • 部品型番
    DRP024V240W3AA
  • 説明
    AC/DC CONVERTER 24V 240W
  • 電圧 - 出力1
    24V
  • 電圧 - 絶縁
    4kV
  • 電圧 - 入力
    320 ~ 575 VAC (3PH), 360 ~ 575 VAC (2PH)
  • サイズ/寸法
    4.76" L x 3.35" W x 4.74" H (121.0mm x 85.0mm x 120.5mm)
  • 電力(ワット)
    240W
  • 他の名前
  • 運転温度
    -20°C ~ 75°C (With Derating)
  • 特徴
    Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Universal Input
  • 効率
    87%
  • 詳細な説明
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 320 ~ 575 VAC (3PH), 360 ~ 575 VAC (2PH) Input
  • 電流 - 出力(最大)
    10A