引き合い
日本語
B25832C6305K9
  • 部品型番
    B25832C6305K9
  • 説明
    CAP FILM 3UF 10% 930VAC QC TERM
  • 定格電圧 - AC
    930V
  • 公差
    ±10%
  • 終了
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • サイズ/寸法
    1.575" Dia (40.00mm)
  • シリーズ
    B25832
  • 他の名前
    B25832C6305K 9
    B25832C6305K009
  • 運転温度
    -25°C ~ 85°C
  • リード間隔
    0.945" (24.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    3.386" (86.00mm)
  • 詳細な説明
    3µF Film Capacitor 930V Radial, Can
  • キャパシタンス
    3µF