引き合い
日本語
B25834L5106K9
  • 部品型番
    B25834L5106K9
  • 説明
    CAP FILM 10UF 10% 750VAC SCREW
  • 定格電圧 - AC
    750V
  • 公差
    ±10%
  • 終了
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • サイズ/寸法
    1.969" Dia (50.00mm)
  • シリーズ
    B25834
  • 他の名前
    B25834L5106K 9
    B25834L5106K009
  • 運転温度
    -25°C ~ 85°C
  • リード間隔
    1.378" (35.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    3.386" (86.00mm)
  • 特徴
  • 誘電材料
    Polypropylene (PP), Metallized
  • 詳細な説明
    10µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • キャパシタンス
    10µF