引き合い
日本語
B25838L8186K4
  • 部品型番
    B25838L8186K4
  • 説明
    CAP FILM 18UF 10% 1.1KVAC SCREW
  • 定格電圧 - AC
    1100V (1.1kV)
  • 公差
    ±10%
  • 終了
    Threaded, Male
  • サイズ/寸法
    3.516" Dia (89.30mm)
  • シリーズ
    B25838
  • 他の名前
    B25838L8186K 4
    B25838L8186K004
  • 運転温度
    -25°C ~ 85°C
  • リード間隔
    1.378" (35.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    7.638" (194.00mm)
  • 詳細な説明
    18µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Radial, Can
  • キャパシタンス
    18µF