引き合い
日本語
B32656S8335K562
引き合い
在庫あり
84+
  • 部品型番
    B32656S8335K562
  • 説明
    CAP FILM 3.3UF 850VDC QC TERM
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    850V
  • 定格電圧 - AC
    450V
  • 公差
    ±10%
  • 終了
    Screw Terminals
  • サイズ/寸法
    1.693" L x 1.299" W (43.00mm x 33.00mm)
  • シリーズ
    B32656S
  • パッケージ/ケース
    Rectangular Box
  • 運転温度
    -55°C ~ 100°C
  • 装着タイプ
    Chassis Mount
  • リード間隔
    0.866" (22.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    1.890" (48.00mm)
  • 特徴
    Low ESL
  • ESR(等価直列抵抗)
    3.3 mOhms
  • 誘電材料
    Polypropylene (PP), Metallized
  • 詳細な説明
    3.3µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • キャパシタンス
    3.3µF