引き合い
日本語
B32671P4104K289
引き合い
在庫あり
4000+
  • 部品型番
    B32671P4104K289
  • 説明
    CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    450V
  • 定格電圧 - AC
    160V
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
  • シリーズ
    B32671P
  • 評価
  • パッケージング
    Tape & Box (TB)
  • 運転温度
    -55°C ~ 110°C
  • リード間隔
    0.394" (10.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.354" (9.00mm)
  • 詳細な説明
    0.1µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    0.1µF