引き合い
日本語
1212173B32913A5823M絵EPCOS
B32913A5823M
引き合い
在庫あり
2880+
  • 部品型番
    B32913A5823M
  • 説明
    CAP FILM 0.082UF 20% 1KVDC RAD
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    1000V (1kV)
  • 定格電圧 - AC
    530V
  • 公差
    ±20%
  • サイズ/寸法
    1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
  • シリーズ
    B32913
  • パッケージング
    Bulk
  • 運転温度
    -40°C ~ 110°C
  • リード間隔
    0.886" (22.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.591" (15.00mm)
  • 詳細な説明
    0.082µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    0.082µF