引き合い
日本語
1076275B32922C3334M189絵EPCOS
B32922C3334M189
引き合い
在庫あり
1+
  • 部品型番
    B32922C3334M189
  • 説明
    CAP FILM 0.33UF 20% 305VAC RAD
  • 定格電圧 - AC
    305V
  • 公差
    ±20%
  • サイズ/寸法
    0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
  • シリーズ
    B32922
  • パッケージング
    Cut Tape (CT)
  • 運転温度
    -40°C ~ 110°C
  • リード間隔
    0.591" (15.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.551" (14.00mm)
  • 詳細な説明
    0.33µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • キャパシタンス
    0.33µF