引き合い
日本語
B43584A2478M000
引き合い
在庫あり
50+
  • 部品型番
    B43584A2478M000
  • 説明
    CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
  • ECADモデル
  • 電圧 - 定格
    250V
  • 公差
    ±20%
  • 他の名前
    B43584A2478M
    B43584A2478M-ND
  • 運転温度
    -25°C ~ 85°C
  • 温度@生涯。
    15000 Hrs @ 85°C
  • 詳細な説明
    4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15000 Hrs @ 85°C
  • キャパシタンス
    4700µF