引き合い
日本語
1410390B81130B1154M絵EPCOS
B81130B1154M
  • 部品型番
    B81130B1154M
  • 説明
    CAP FILM 0.15UF 20% 275VAC RAD
  • 定格電圧 - AC
    275V
  • 公差
    ±20%
  • サイズ/寸法
    1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
  • シリーズ
    B81130
  • 評価
    X2
  • 他の名前
    B81130B1154M000
  • 運転温度
    -40°C ~ 100°C
  • リード間隔
    0.886" (22.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.591" (15.00mm)
  • 特徴
  • 誘電材料
    Polypropylene (PP), Metallized
  • 詳細な説明
    0.15µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    0.15µF