引き合い
日本語
XLP73V148.352000I
  • 部品型番
    XLP73V148.352000I
  • 説明
    OSC VCXO 148.352MHZ LVPECL SMD
  • ECADモデル
  • 電源電圧 -
    3.3V
  • タイプ
    VCXO
  • サイズ/寸法
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)