引き合い
日本語
2082551SFBLL2000153MX0絵Knowles Syfer
SFBLL2000153MX0
  • 部品型番
    SFBLL2000153MX0
  • 説明
    CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
  • ECADモデル
  • 電圧 - 定格
    200V
  • 公差
    ±20%
  • 番手
    M4x0.7
  • 温度係数
    X7R
  • サイズ/寸法
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • シリーズ
    SFBL
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
  • 詳細な説明
    0.015µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
  • DC抵抗(DCR)(最大)
  • 現在
    10A
  • キャパシタンス
    0.015µF