引き合い
日本語
5135687SFBLP2000201ZC0絵Knowles Syfer
SFBLP2000201ZC0
  • 部品型番
    SFBLP2000201ZC0
  • 説明
    CAP FEEDTHRU 200PF 200V AXIAL
  • ECADモデル
  • 電圧 - 定格
    200V
  • 公差
    -20%, +80%
  • 番手
    M4x0.7
  • 温度係数
    C0G, NP0
  • サイズ/寸法
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • シリーズ
    SFBL
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
  • 詳細な説明
    200pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
  • DC抵抗(DCR)(最大)
  • 現在
    10A
  • キャパシタンス
    200pF