引き合い
日本語
2701704SFBMP5000942MX0絵Knowles Syfer
SFBMP5000942MX0
  • 部品型番
    SFBMP5000942MX0
  • 説明
    CAP FEEDTHRU 9400PF 500V AXIAL
  • ECADモデル
  • 電圧 - 定格
    500V
  • 公差
    ±20%
  • 番手
    M5x0.8
  • 温度係数
    X7R
  • サイズ/寸法
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • シリーズ
    SFBM
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
  • 挿入損失
    68dB @ 100MHz
  • 高さ(最大)
  • 詳細な説明
    9400pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC抵抗(DCR)(最大)
  • 現在
    10A
  • キャパシタンス
    9400pF