引き合い
日本語
LMZ14203HEVAL/NOPB
  • 部品型番
    LMZ14203HEVAL/NOPB
  • 説明
    BOARD EVALUATION LMZ14203
  • 電圧 - 出力
    12V
  • 電圧 - 入力
    15 V ~ 42 V
  • 使用IC /部品
    LMZ14203H
  • 他の名前
    LMZ14203HEVALNOPB
  • 周波数 - スイッチング
    Up to 1MHz
  • 詳細な説明
    LMZ14203H SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • 電流 - 出力
    3A