引き合い
日本語
6087789E9225H12B-FSR絵Mechatronics
E9225H12B-FSR
引き合い
在庫あり
100+
  • 部品型番
    E9225H12B-FSR
  • 説明
    FAN AXIAL 92X25MM 12VDC
  • ECADモデル
  • 25.00mm
  • 電圧 - 定格
    12VDC
  • 終了
    2 Wire Leads
  • 静圧
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • サイズ/寸法
    Square - 92mm L x 92mm H
  • RPM
    3200 RPM
  • 運転温度
  • ノイズ
    36.0 dB(A)
  • 定格電流
    0.360A