引き合い
日本語
3694656G1225S24B-FSR絵Mechatronics
G1225S24B-FSR
  • 部品型番
    G1225S24B-FSR
  • 説明
    FAN AXIAL 120X25MM 24VDC
  • ECADモデル
  • 25.00mm
  • 電圧 - 定格
    24VDC
  • 静圧
    0.070 in H2O (17.4 Pa)
  • サイズ/寸法
    Square - 120mm L x 120mm H
  • RPM
    1500 RPM
  • 運転温度
  • ノイズ
    26.0 dB(A)
  • 定格電流
    0.070A