引き合い
日本語
2916267G9225X12B-FSR絵Mechatronics
G9225X12B-FSR
  • 部品型番
    G9225X12B-FSR
  • 説明
    FAN AXIAL 92X25MM 12VDC
  • ECADモデル
  • 25.00mm
  • 電圧 - 定格
    12VDC
  • 静圧
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • サイズ/寸法
    Square - 92mm L x 92mm H
  • RPM
    3600 RPM
  • 運転温度
  • ノイズ
    42.0 dB(A)
  • 定格電流
    0.490A