引き合い
日本語
189-037-413R481
引き合い
在庫あり
240+
  • 部品型番
    189-037-413R481
  • 説明
    CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A
  • 運転温度
    -55°C ~ 105°C
  • フランジ特長
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • 特徴
    Grounding Indents, Shielded
  • 詳細な説明
    37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
  • 定格電流
    5A
  • コンタクト材質
    Brass
  • コネクタタイプ
    Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
  • バックセット間隔
    0.318" (8.08mm)