引き合い
日本語
3803847ECW-F2125HA絵Panasonic
ECW-F2125HA
引き合い
在庫あり
400+
  • 部品型番
    ECW-F2125HA
  • 説明
    CAP FILM 1.2UF 3% 250VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    250V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±3%
  • サイズ/寸法
    0.740" L x 0.374" W (18.80mm x 9.50mm)
  • 他の名前
    ECWF2125HA
    P13721
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
  • リード間隔
    0.591" (15.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.634" (16.10mm)
  • 詳細な説明
    1.2µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    1.2µF