引き合い
日本語
3768498ECW-F2155JAB絵Panasonic
ECW-F2155JAB
引き合い
在庫あり
300+
  • 部品型番
    ECW-F2155JAB
  • 説明
    CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    250V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±5%
  • サイズ/寸法
    0.740" L x 0.413" W (18.80mm x 10.50mm)
  • 他の名前
    ECWF2155JAB
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
  • リード間隔
    0.295" (7.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.870" (22.10mm)
  • 詳細な説明
    1.5µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    1.5µF
  • アプリケーション
    High Frequency, Switching
ECW-F2155JA
ECW-F2155JA