引き合い
日本語
6535850ECW-F2335HA絵Panasonic
ECW-F2335HA
引き合い
在庫あり
200+
  • 部品型番
    ECW-F2335HA
  • 説明
    CAP FILM 3.3UF 3% 250VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    250V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±3%
  • サイズ/寸法
    0.937" L x 0.492" W (23.80mm x 12.50mm)
  • 他の名前
    ECWF2335HA
    P13726
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
  • リード間隔
    0.787" (20.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.780" (19.80mm)
  • 詳細な説明
    3.3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    3.3µF