引き合い
日本語
3197284ECW-F2685HA絵Panasonic
ECW-F2685HA
引き合い
在庫あり
100+
  • 部品型番
    ECW-F2685HA
  • 説明
    CAP FILM 6.8UF 3% 250VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    250V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±3%
  • サイズ/寸法
    0.937" L x 0.701" W (23.80mm x 17.80mm)
  • 他の名前
    ECWF2685HA
    P13731
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
  • リード間隔
    0.787" (20.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.984" (25.00mm)
  • 詳細な説明
    6.8µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    6.8µF
  • アプリケーション
    High Frequency, Switching
ECW-F2683JB
ECW-F2683JB
説明: CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
メーカー: Panasonic
ECW-F2685HAB
ECW-F2685HAB
メーカー: Panasonic
ECW-F2685HAQ
ECW-F2685HAQ