引き合い
日本語
2492982ECW-F2W225KA絵Panasonic
ECW-F2W225KA
引き合い
在庫あり
200+
  • 部品型番
    ECW-F2W225KA
  • 説明
    CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    450V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    0.740" L x 0.504" W (18.80mm x 12.80mm)
  • 他の名前
    ECWF2W225KA
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
  • リード間隔
    0.591" (15.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.764" (19.40mm)
  • 詳細な説明
    2.2µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    2.2µF