引き合い
日本語
491270
ECW-F4244RJB
引き合い
在庫あり
200+
  • 部品型番
    ECW-F4244RJB
  • 説明
    CAP FILM 0.24UF 5% 400VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    400V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±5%
  • サイズ/寸法
    0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm)
  • シリーズ
    ECW-F(B)
  • 評価
  • パッケージング
    Tape & Box (TB)
  • 他の名前
    ECWF4244RJB
  • 運転温度
    -25°C ~ 85°C
  • リード間隔
    0.295" (7.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.846" (21.50mm)
  • 詳細な説明
    0.24µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    0.24µF