引き合い
日本語
223802ECW-FD2W124J4絵Panasonic
ECW-FD2W124J4
引き合い
在庫あり
1400+
  • 部品型番
    ECW-FD2W124J4
  • 説明
    CAP FILM 0.12UF 5% 450VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    450V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±5%
  • サイズ/寸法
    0.496" L x 0.181" W (12.60mm x 4.60mm)