引き合い
日本語
6463204ECW-FE2W225KA絵Panasonic
ECW-FE2W225KA
引き合い
在庫あり
600+
  • 部品型番
    ECW-FE2W225KA
  • 説明
    CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    450V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm)
  • シリーズ
    ECWFE
  • 他の名前
    ECWFE2W225KA
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
    13 Weeks
  • リード間隔
    0.591" (15.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.630" (16.00mm)
  • 詳細な説明
    2.2µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    2.2µF