引き合い
日本語
5479269ECW-FE2W474K絵Panasonic
ECW-FE2W474K
引き合い
在庫あり
1+
  • 部品型番
    ECW-FE2W474K
  • 説明
    CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    450V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
  • シリーズ
    ECWFE
  • 他の名前
    ECWFE2W474K
    P19174
    P19174CT
    P19174CT-ND
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
    14 Weeks
  • リード間隔
    0.591" (15.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.453" (11.50mm)
  • 詳細な説明
    0.47µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    0.47µF