引き合い
日本語
ECW-HA3C752HB
引き合い
在庫あり
2600+
  • 部品型番
    ECW-HA3C752HB
  • 説明
    CAP FILM 7500PF 3% 1.6KVDC RAD
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    1600V (1.6kV)
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±3%
  • サイズ/寸法
    0.701" L x 0.256" W (17.80mm x 6.50mm)
  • シリーズ
    ECW-H(A)
  • 他の名前
    ECWHA3C752HB
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
    16 Weeks
  • リード間隔
    0.394" (10.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.685" (17.40mm)
  • 詳細な説明
    7500pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    7500pF