引き合い
日本語
2180614ELF-18D450Q絵Panasonic
ELF-18D450Q
引き合い
在庫あり
1+
オンライン問い合わせ
規格
  • 部品型番
    ELF-18D450Q
  • 説明
    COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN TH
  • サイズ/寸法
    0.984" L x 0.709" W (25.00mm x 18.00mm)
  • 他の名前
    ELF18D450Q
    PLK1206
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ(最大)
    1.173" (29.80mm)
  • 詳細な説明
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.795 Ohm (Typ)
  • DC抵抗(DCR)(最大)
    1.795 Ohm (Typ)
  • カードの厚さ(mm)
    400mA