引き合い
日本語
7049828ELF-21V030A絵Panasonic
ELF-21V030A
  • 部品型番
    ELF-21V030A
  • 説明
    COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
  • サイズ/寸法
    1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm)
  • 他の名前
    ELF21V030A
    PLK1114
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ(最大)
    1.398" (35.50mm)
  • 詳細な説明
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A DCR 58 mOhm (Typ)
  • DC抵抗(DCR)(最大)
    58 mOhm (Typ)
  • カードの厚さ(mm)
    3A