引き合い
日本語
HC4-HPL-DC12V
  • 部品型番
    HC4-HPL-DC12V
  • 説明
    RELAY GEN PURP 4PDT 12VDC
  • 詳細な説明
    Relay Coil
HC4-HTM-AC100V
HC4-HTM-AC100V
説明: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V