引き合い
日本語
KR-900AAECT
  • 部品型番
    KR-900AAECT
  • 説明
    BATTERY NICAD 1.2V 900MAH AA
  • ECADモデル
  • 重量
    23.13g
  • 電圧 - 定格
    1.2V
  • 結線スタイル
    Solder Tab
  • 標準充電時間
    16Hrs
  • 標準充電電流
    90mA
  • サイズ/寸法
  • 配送情報
  • シリーズ
    Cadnica
  • 他の名前
    SY116T
  • 水分感受性レベル(MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
  • 放電率
    180mA
  • 詳細な説明
    AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 900mAh